Чемпіонат України з карате кіокушинкай знову в Олександрії


28-29 листопада в нашому місті відбулися Всеукраїнські комплексні змагання з кіокушинкай карате в розділі «ката» в особистих та командних заліках: Чемпіонат України серед молодших юнаків та дівчат 2005-2010 рр.н. і ветеранів, Всеукраїнський турнір серед юніорів та юніорок 2002-2003 рр.н. та юнаків і дівчат 2004-2005 рр.н., Кубок України серед чоловіків та жінок.

Це треті Всеукраїнські змагання з карате кіокушинкай, які проводяться в нашому місті. Декілька років «вибивались» ці змагання для нашого міста, так як зазвичай змагання такого рівня проводяться в обласних центрах, інколи в інших містах. Але, враховуючи досвід організаторів, все ж в цьому році, на раді федерації з другої спроби було прийнято рішення провести ці змагання в м. Олександрія. Організаторами змагань, як і попередніх двох разів, стали тренери, старші учні та деякі батьки вихованців Олександрійського спортивного клубу «СПАРТА-17». Окреме спасибі Томаровщенко Валентині, Сергєєвій Валерії, Коваленко Софії, Чурсановій Олександрі, Рескаленку Ярославу, Слиньку Олексію та Цевуху Артему за допомогу в організаційних моментах та під час проведення змагань.
157 спортсменів з 10 областей України та м. Києва прийняли участь у цих змаганнях. До команди Кіровоградської області увійшли 46 спортсменів СК «СПАРТА-17» (в тому році на подібні змагання поїхали 16 спартанців). Найбільша боротьба на татамі відбувалась між спортсменами зі Львова, Кропивницького та Олександрії. Результати цього разу спартанці показали досить гарні.

Результати виступу в особистому розділі:

4 місце
Сокорєв Роман, Савицький Ілля;
3 місце
Слинько Михайло, Лагно Світлана, Капінус Андрій;
2 місце
Ліонова Олександра, Павліченко Денис.

Результати виступу в командних розділах:

3 місце
Міщенко Єгор (в двох командах), Лисенко В’ячеслав (в двох командах), Савицький Ілля, Надрага Аліна, Лагно Світлана, Капінус Андрій, Бобошко Давид, Павліченко Денис, Марцофей Владислав, Сокорєв Роман, Косенко Владислав, Слинько Михайло, Бенько Діана;
2 місце
Ліонова Олександра, Цой Віктор (в двох командах), Слинько Михайло, Косенко Владислав, Слинько Сергій, Бондаренко Микола, Павліченко Денис, Лукашова Софія, Ємельчугова Вікторія, Надрага Аліна, Щербина Антон, Остроушко Артем, Пиндик Глєб, Силенко Надія, Шуста Анастасія, Сергєєва Єва;
1 місце
Колісник Давид, Дивляш Артем, Калабухов Кирил, Слинько Сергій (в двох командах), Кузнєцов Юрій, Павліченко Денис, Ліонова Олександра, Бондаренко Микола, Ліонова Олександра, Лагно Світлана.

Змагання відбулись в теплій, дружній обстановці, кожен з учасників отримав маленький сувенір на згадку про наше місто та плакат з календарем. Чемпіони і призери отримали достойні медалі, кубки та дипломи відповідних ступенів. Нагородження спортсменів відбувалось на новому, гарному п’єдесталі, який разом з медалями виготовив Пироженко Олександр Олександрович, за що йому велике спасибі від організаторів. Новий п’єдестал залишається спортсменам нашого міста в якості подарунка від спртивного клубу “СПАРТА-17”. Організатори дякують за підтримку цих змагань Коломійцева Андрія Олександровича та Олійника Олександра Григоровича, завдяки якому спортсмени виступали на новому сучасному татамі. Слова подяки адрусуються також Цапюку Степану Кириловичу та Клішиній Ользі Євгенівні за допомогу в організації та проведенні змагань.
Підготували спортсменів Томаровщенко Андрій, Томаровщенко Валентина, Слинько Сергій, Бондаренко Микола та Павліченко Денис.