«Кубок Кавказу» вдруге в олександрійки


1 жовтня в Грузії, м. Тбілісі відбулися змагання з карате кіокушинкай в розділі «куміте» на кубок «Кавказу». П’ять комплектів нагород (чотири вагові категорії серед чоловіків і одна відкрита категорія серед жінок) та звання володаря кубку виборювали спортсмени із шести країн. Україну, як і позаминулого року, представляла відома спортсменка олександрійського спортивного клубу «СПАРТА-17» Лагно Світлана і знову достойно.

Цього разу кількість жінок збільшилась вдвічі в порівнянні з позаминулорічними змаганнями, тому Світлані довелося йти до «вершини» дещо довше. Але незважаючи на переліт, кількість учасниць та завантаженість Світлани, їй вдалося виграти три двобої у спортсменок із Грузії, Азербайджану та Греції. Рівень Світлани в Тбілісі вже бачили два роки тому назад, тому й суперниць їй підібрали у відбіркових двобоях дещо складніших ніж для своєї фаворитки, але чималий досвід, гарна підготовка до цих непростих змагань, незламний дух і бажання не підвести тих, хто сподівався на гарний результат, дала змогу Світлані провести лише по одному раунду в кожному з трьох поєдинків, щоб судді визнали її кращою.
Як результат, Світлана здобуває перше місце, стає дворазовою володаркою Кубку «Кавказу» і привозить в наше місто ще один досить вагомий трофей. Ці змагання були стартовими для олександрійської спортсменки в цьому навчальному році. Наступні змагання – чемпіонат Європи ( Світлана автоматично отримала путівку до збірної України), який відбудеться в м. Кельц, Польща 11-12 листопада.
Своєю працею і вдалими виступами, Світлана вкотре стає прикладом для своїх учнів (Світлана тренує хлопчиків та дівчат в с. Головківка, Звенігородка та Дімітрово) та одноклубників, а також підвищує престиж як нашого невеликого міста, так і всієї країни. Отже, декілька днів на відпочинок, лікування травм, аналіз виступу на цих змаганнях та знову наполегливі тренування декілька раз на день заради можливості знову піднятися на найвищу сходинку п’єдесталу — така непроста доля чемпіонів.
Підготував Світлану Слинько Сергій, керівник спортивного клубу «СПАРТА-17», який проводить тренування в ОНВК (ЗНЗ №17).