Кубок «Княгині Ольги» знову в олександрійських «спартанців»


4 березня в м. Ірпінь відбулося традиційне свято весни, краси і спорту – «Кубок Княгині Ольги» з карате кіокушинкай в розділі «куміте». Понад 270 спортсменів з 17 команд України та команди з Білорусії приїхали позмагатися за перемогу. Організатор змагань, викладач фізичного виховання ЗНЗ №3 м. Ірпінь, Петренко Ірина Віталіївна в теплій, дружній обстановці вже багато років проводить єдині в Україні змагання спрямовані саме на жіночу аудиторію, присвячені дню 8 березня. Ось і цього разу змагання зібрало біля 100 спортсменок. Команду з нашого міста представляли 37 хлопчиків та 22 дівчинки з усіх філіалів олександрійського спортивного клубу «СПАРТА-17». Допомогли обслуговувати змагання в якості суддів Капінус Андрій, Томаровщенко Андрій, Баранов Денис, Бондаренко Микола та Павліченко Денис.

Результати виступу олександрійських спортсменів:

1 місце:
Коваленко Вадим, Колисник Давид, Авраменко Євген, Капінус Єгор, Бенько Діана, Ткаченко Софія, Друзик Олександр, Головка Діана, Мележик Дар’я, Шатурська Ульяна, Засядько Софія, Гайдар Катерина;

2 місце:
Баленко Олександр, Донченко Ілля, Головка Віталій, Погребна Вікторія, Картагуз Валерія, Бушмєльова Єва, Мякушко Назарія, Ліонова Олександра, Ковальова Аріанна;

3 місце:
Кравець Станіслав, Остроушко Артем, Слинько Михайло, Лакатош Юрій, Шевченко Яна, Яковлєва Влада, Пилипенко Злата, Поляніна Дар’я, Сінчілова Діана.

За результатами виступів спортсменів шостий рік поспіль, показавши високий рівень підготовки, командний Кубок «Княгині Ольги» вибороли дівчата СК «СПАРТА-17». Це вдалося завдяки гарній роботі всіх тренерів клубу, допомозі батьків, особистій роботі дівчат та командному духу.
Поїздка відбулася на комфортабельному автобусі пп Сізова Сергія, отже команда клубу, тренери та батьки дякують йому та водіям Гуликі Сергію і Козенку Олександру за якісне обслуговування та професіоналізм.
Спортсменів підготували Лагно Світлана, Томаровщенко Андрій, Павліченко Денис, Бондаренко Микола та Слинько Сергій.