Шестеро вихованок СК «СПАРТА-17» вибороли місця у збірну України!


15-16 лютого в м. Одеса відбувся чемпіонат України з карате кіокушинкай в розділах «куміте» та «ката» серед юніорів 2001-2002 р.н., кадетів 2003-2004 р.н. та дорослих. Цей чемпіонат став відбірковим до Чемпіонатів Європи, які відбудуться в квітні серед дорослих і в червні серед юніорів та кадетів і зібрав понад трьохсот спортсменів.

11 представників СК «СПАРТА-17» боролися за місця до збірної України: Лагно Світлана, Мякушко Назарія, Рескаленко Ярослав, Кіпарісова Юлія, Дмитренко Даніела, Цой Віктор виступали в розділі «куміте», Томаровщенко Максим та Слинько Сергій виступали в розділі «ката», у двох розділах виступали Лагно Дар’я, Ліонова Олександра, Слинько Михайло. Томаровщенко Андрій та Слинько Сергій виступили також в якості суддів.
В розділі «ката» найкращий результат показав Слинько Михайло, він виграв два кола, але програв за вихід у півфінал і зустріч за третє місце і посів 4-те місце; в розділі «куміте» Михайло виграв один двобій.
Натомість у розділі «куміе» знову порадували своїми виступами порадували дівчата. П’ятеро із шести дівчат потрапили до збірної України на Чемпіонати Європи.
Другі місця здобули Дмитренко Даніела та Мякушко Назарія.
Втретє звання чемпіонки України здобули Дар’я Лагно та Олександра Ліонова. Дар’я виграла чотири непростих поєдинка, а Олександра — два.
Світлана Лагно, чотириразова чемпіонка Європи, достроково виграла два двобоя і стала чемпіонкою та вкотре підтвердила свою лідерську позицію серед дорослих каратистів жіночої статі.
Ще одна, колишня, вихованка клубу, Покотило Анастасія (перший тренер Михайлик Олександр), яка живе і працює в м. Дніпрі також посіла перше місце і увійшла до дорослої збірної України.
За результатами виступів до дорослої збірної команди України на Чемпіонати Європи – 2019, який відбудеться в середині квітня у м. Вільнюс (Литва), увійшли Світлана Лагно та Покотило Анастасія, а на Чемпіонат Європи до кадетської та юніорської збірної України, який відбудеться в м. Празі (Чехія)
наприкінці червня увійшли Дмитренко Даніела, Мякушко Назарія, Лагно Дар’я та Ліонова Олександра.
Підготували спортсменів Лагно Світлана та Слинько Сергій.
Побажаємо дівчатам добре підготуватись та вдало виступити на Чемпіонатах Європи.