«Спарта-17» в Миколаєві


21-22 вересня в м. Миколаєві відбулися відбірковий Чемпіонат України на чемпіонат Європи серед кадетів, молоді до 21 року та дорослих в розділах «куміте» та «ката» та відкритий чемпіонат Миколаєвської обл. серед дітей в розділі «куміте».
Спортивний клуб «СПАРТА-17» представляли троє спортсменів: Олійник Богдан та Ліонова Олександра виступали на Чемпіонаті України, а Слинько Михайло на чемпіонаті області.

Слинько Сергій допомогав обслуговувати змагання в якості рефері.
В перший день змагання відбувалися в розділі «ката». Нажаль ні Богдан ні Олександра не змогли показати гарний результат.
Але наступного дня змагання в розділі «куміте» були більш вдалими.
Олександра посіла друге місце на Чемпіонаті України, а Михайло виборов третє місце на чемпіонаті Миколаєвської області.
Результат Олександри дав їй можливість увійти до кадетської збірної команди України на чемпіонат Європи в розділі «куміте», який відбудеться в Угорщині, м. Будапешт в листопаді.
До юніорської збірної команди України увійшли також колишні вихованки клубу Сінчілова Діана, яка зараз навчається в м. Львові та Покотило Анастасія, зараз навчається в м. Дніпрі. Діана стала чемпіонкою України в розділі «куміте», а Настя посіла друге місце в розділі «ката» і також стала чемпіонкою України в розділі «куміте».
По результатам минулорічних виступів, Лагно Світлана також увійшла до дорослої збірної команди України на Чемпіонат Європи.
Підготував спортсменів Слинько Сергій.