Тритежневе випробовування на міцність «спартанців» Олександрії завершилось в м. Бровари мажорними нотами


14-15 грудня в м. Бровари відбулися комплексні змагання з карате кіокушинкай в розділі «куміте»: відкритий чемпіонат м. Бровари серед дітей 2006-2007 рр.н., відкритий Всеукраїнський турнір серед юнаків та дівчат 2004-2005 рр.н. та юніорів і юніорок 2002-2003 р.н., відкритий Кубок України серед чоловіків та жінок та відкритий Чемпіонат України з фулл-контакт карате серед ветеранів-чоловіків. В змаганнях приймали участь понад 400 спортсменів з більшості областей України.

До команди Ківровоградської області увійшли спортсмени шести клубів. Від СК «СПАРТА 17» до збірної області увійшли: Капінус Андрій, Слинько Михайло, Сергєєва Єва, Томаровщенко Андрій, Чупріна Софія, Гайдар Катерина, Цой Віктор, Косенко Владислав, Калабухов Кирило, Лагно Світлана, Лагно Дар’я, Харченко Владислав, Дивляш Артем, Бенько Діана, Дмитренко Даніела, Слинько Сергій. В якості судді виступив Томаровщенко Максим.
Третю неділю поспіль вихованці та тренери СК «СПАРТА-17» організовують чи приймають участь у відповідальних змаганнях, але це не стало їм на заваді і в м. Бровари вони також показали гарний результат. Всі «спартанці» змагались достойно, але більш пощастило тринадцятьом спортсменам клубу.
Результати виступів:
3 місце:
Харченко Владислав, Засядько Софія — у відкритому чемпіонаті м. Броварів в категорії 2006-2007 рр.н.
Гайдар Катерина, Лагно Дар’я, та Цой Віктор – у Всеукраїнському турнірі у віковій категорії 2004-2005 рр.н.;
Дмитренко Даніела — у Всеукраїнському турнірі у віковій категорії 2002-2003 рр.н.;
2 місце:
Сергєєва Єва, Калабухов Кирило – у відкритому чемпіонаті м. Броварів в категорії 2006-2007 рр.н.;
Слинько Михайло, Дивляш Артем – у Всеукраїнському турнірі у віковій категорії 2004-2005 рр.н.;

Чемпіонами змагань стали:
Бенько Діана (триразова чемпіонка України) — у Всеукраїнському турнірі у віковій категорії 2004-2005 рр.н.;
Лагно Світлана (багаторазова переможниця національних та міжнародних змагань) – у відкритому Кубку України серед жінок;
Слинько Сергій (дев’ятий рік поспіль) – у відкритому Чемпіонаті України з фулл-контакт карате серед ветеранів.

Змагання були непростими і щоб потрапити до фіналу Дивляш Артем, Калабухов Кирил, Слинько Михайло та Сергій виграли по два непростих двобої.
Отже, з 23 нагород, що здобули спортсмени області, 13 вибороли вихованці СК «СПАРТА-17» ще раз підтверджуючи високий рівень підготовки та командний дух клубу.
Підготовили спортсменів Лагно Світлана, Томаровщенко Андрій та Слинько Сергій.
Тренерський склад СК «СПАРТА-17» вітає олександрійців з наступаючим Новим Роком, бажає міцного здоров’я, мирного неба над головою, сімейного благополуччя, не зупинятись на досягненому та здійснення мрій!